top of page

CORONAVIRUS (COVID-19) İLE MÜCADELEMİZ VE ALDIĞIMIZ ÖNLEMLER

Değerli Misafirlerimiz ,

Her zaman olduğu gibi, sizlerin sağlıklı ve güvenli bir ortamda tatil yapmanızı sağlamak en büyük önceliğimiz olmayı sürdürmektedir.

Yeni Koronavirüs (KOVID-19) etrafındaki gelişmelere bağlı olarak,hastalığın yayılmasını minimum seviyeye indirmek, seyahat güvenliğinizi sağlamak ve temiz bir konaklamanın keyfini çıkarmanız için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.Hijyen kurallarına her zamankinden daha fazla uyarak almış olduğumuz bir takım tedbirler şunları içerecek;

Ortak Alanlarda Koronavirüs Önlemleri:

 1. Tüm ortak alanlarda (Havuz , Restaurant , Lobi) Güvenli sosyal mesafe düzenlemesi.

 2. Tüm personelin maske ve eldiven kullanması.

 3. Resepsiyon üzerinde koruyucu siper.

 4. Tesis girişinde el dezenfektan standı ve QAC içeren hijyenik paspasların kullanımı.

 5. Girişlerde ve yoğun olan alanlarda misafirlerin erişebileceği dezenfektan bezleri.

 6. Misafirlerin odalarında , kullanımına özel mini mutfak ve araç gereçlerin temin edilmesi.

 7. Periyodik Açık ve Kapalı Alan Dezenfektasyonun artırılması.

 8. Kapalı restaurant alanının mümkün olduğunca kullanılmaması.

 9. Ortak alanlarda , konukları mevcut durum ve alabilecekleri koruyucu önlemler hakkında bilgilendirme.

 10. Otelimiz , periyodik bir şekilde , haşerelere karşı profesyonel ekip tarafından ilaçlanmakta ve dezenfekte edilmektedir.

 

Misafir Odalarında Koronavirüs Önlemleri:

 1. Odalardaki ve diğer kapalı alanlardaki pencereler günlük temizlik sırasında açık olması; temizlik sonrasında en az 1 saat havalandırılması.

 2. Çıkış yapıldıktan sonra en az 24 ve 48 saat boş brakılmış odalar.

 3. Bütün tekstil ürünlerinin 90 derece sıcaklıkta yıkanması.

 4. Oda temizliğini yapacak kişi eldiven giyecek ve temizliği eldivenli olarak yapacak. Bir sonraki oda temizliğinden önce yeni eldiven giyilmesi.

 5. Misafir odalarında, TV kumandası , klima kumandası ,saç kurutma makinesi ,ışık düğmeleri ,kapı anahtarları ve kapı kolları dahil, en çok dokunulan alanların ekstra dezenfeksiyonu.

 

_____________________________________________________________________________________

Seyahat Değişikliğiniz: Dünya üzerinde yaşanan seyahat kısıtlamalarının da farkındayız ve rezervasyonlar konusunda sizlere gereken tüm esnekliği göstereceğiz.

Yapılmış Rezervasyonlar : 12 Mart 2020 öncesi direk otelimizle rezervasyon yaptırmışsanız ve girişten 24 saat öncesine kadar iptal veya değiştirmek isterseniz , bunu ücretsiz olarak kabul etmekteyiz.Ödemeler için iadenizi de 30 iş günü içerisinde yapacağız.

Yeni Rezervasyonlar: Herhangi bir gelecek varış tarihi için yapılacak olan tüm rezervasyonlar, programlanan varış tarihinden 48 saat öncesine kadar değiştirilebilir veya iptal edilebilir.Yapılan ödemeniz için iadenizi de 30 iş günü içerisinde yapacağız.

*Başka bir seyahat acentası aracılığı ile yapılan rezervasyonları düzenlemek için, lütfen onlarla direk iletişime geçin.

bottom of page