top of page

                          HAKKIMIZDA

 

 

Tesisimiz , 2003 yılından beridir Girne'nin en güzel kasabası Alsancak'ta yaz-kış hizmet vermektedir. Misafirlerin memnuniyetini ön planda tutarak kısa sürede Türkiye ve Avrupa ve diğer ülkelerden birçok misafire ev sahipliği yaptık. Tesisimizde uyguladığımız hizmet anlayışı ve fiyat politikası bizi kısa sürede tercih edilebilir bir Kuzey Kıbrıs oteli yapmıştır. Muhteşem doğası ve havası ile kendinizi evinizde hissedecek otel ortamı, 7 adet çok özel Dublex Villası, 21 adet otel odası ile hizmet vermektedir.

 

Tesisimizde düşük ve yüksek sezon fiyat farkları da alınmamaktadır,tüm yıl boyunca fiyatlar gerek internet ve gerekse kapı fiyatı olarak sabit olarak tutulmaktadır.

 

Her yıl tekrar tekrar gelen ve memnun ayrılan birçok misafirimizin dile getirdiği sözler bize bu sektörde uzun yıllar daha çalışma motivesi katmaktadır.Güvenli ve huzurlu  bir ortamda tatil geçirmenize olanak sağlayan otelimiz adanın en güzel plajlarına yakınlığı ile rahatlayacak huzurlu bir tesis imkanı sunmaktadır.

 

Aradığınız bilgiyi websitemizde bulamadınız mı ? veya aklınıza takılan bir soru mu var ? hiç çekinmeden +90 542 880 1429 numaralı telefondan Ali bey'le iletişim  kurabilirsiniz.

 

Size en iyiyi yaşatabilmek dileklerimizle...

 

Bare Hill Hotel'de sizi ağırlamaktan onur duyarız.

 

Girne Ucuz Otel
bottom of page